Uzak Mesafe Haberleşme Sistemi Antenlerinin Bakımı ve Onarımı

GATE Elektronik, haberleşme antenlerinin kurulum, onarım ve bakımlarını yapmaktadır. Bu uzun metrajlı antenlerin yıpranmış izolatör, halat ve metal gövde bakım ve onarımları direklerin boyama işlemleri ile birlikte standartlara uygun şekilde yapılmaktadır.

Haberleşme antenlerini taşıyan anten direklerinin lente tutucu kuvvet testleri, 25 tonluk kapasiteye sahip dinamometre ile eşik yük dağılımı ve anten diklikleri ile birlikte kurulum dokümanlarına uygun yapılmaktadır.

Gate Elektronik anten kulelerinin üstünde bulunan uçak ikaz sistemlerini yeni teknoloji olan Led ısımalı 10 km görüşlü, 100.000 saat ömürlü RF –EMC korumalı BECON sistemi ile değiştirerek ve anten direklerinin yükseklik görünürlüğünü arttırarak uçak ve helikopterlerin güvenli geçişini sağlamaktadır.

Çeşitli frekans bantlarındaki uzak mesafe haberleşme sistemlerine ait 350 – 252 – 125 metre anten kule direkleri, koruyucu halatlar, RF anten nakil kablolarının bakım ve onarım işleri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Gate Elektronik bakım ve onarım uzmanlığını haberleşme sistemi ve sistem sonrasındaki parça değişim hizmetine de taşıyarak profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. 2-30 MHz geniş bant motor kontrol yönlendirmeli antenlerin tüm elektronik, elektromekanik, mekanik bakım ve onarımları yerinde servis hizmetimizle çözüm sunmaktadır.

TCI tipi tüm anten modellerinin yeni kurumları, bakım ve onarımları firmamız tarafından yapılmaktadır.

GATE Elektronik yeni kurulan anten parklarının kurulumunu anahtar teslim proje çözümleri ile sunmaktadır. Farklı bölgelerde bulunan bu haberleşme sistemlerinin ve antenlerinin farklı bölgelere taşınma ve revizyon işlemleri uzman ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uzak mesafe haberleşme sistemlerine ait anten transformatörlerinin bakımı, onarımı ve fonksiyonel testleri yapılır ve mobil servislerimiz veya fabrikamızın imkanları kullanılarak anten sahasına çalışır olarak montajları yapılmaktadır.

© 2024, GATE Elektronik