Teknik Servis

1. Endüstriyel Makine ve Sistemleri İçin Bakım-Onarım ve Yerinde Servis Hizmetleri

GATE Elektronik, üretim kayıplarını minimuma indirmek üzere eğitilmiş, dinamik ve tecrübeli teknik personeli ile tüm bölgelerinde yerleşik labaratuarlarında, talep edilirse müşteri tesislerinde 7 gün  24 saat hizmet vermenin yanı sıra bakım –onarım hizmetlerini yurtdışında da sunmanın gururunu taşımaktadır. Endüstride kullanılan her türlü elektronik kart ve cihazın (pcc, CNC tezgahları, motor sürücüler v.b.) arıza tespitini ve onarımlarını devre şeması ve dökümana ihtiyaç duymaksızın orijinal üreticisinden çok daha kısa sürede ve çok daha ekonomik şartlarda gerçekleştirmektedir.

2. Askeri Sistemler İçin Bakım-Onarım Hizmetleri

Savunma Sanayi’nde kullanılan Radar Sistemleri, Aviyonik Sistemler, Simülasyon Sistemleri, Haberleşme Sistemleri ve Atış Kontrol Sistemleri gibi elektronik sistemlerin ve bu sistemleri oluşturan cihazların bakım-onarımları, konusunda uzman teknik  personel tarafından askeri standartlara  uygun olarak gerçekleştirilmektedir.GATE Elektronik ayrıca NAMSA (NATO Maintenance and Supply Agency)’nın onaylı Bakım-Onarım Merkezi ve Yedek Parça Sağlayıcısı’dır.

3. Medikal Sistemler İçin Bakım-Onarım Hizmetleri

Tıbbi cihazlarda kullanılan elektronik kartların ve modüllerin onarımlar,  konusunda uzman teknik personelce GATE Elektronik Laboratuarları’nda, hastanelerde yada medikal tesislerde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca tıbbi cihazlara sunulacak 7/24 Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri sözleşmeli olarak verilebilmektedir.

Kesintisiz, Kaliteli Hizmet!

Arızaları kısa sürede otomatik olarak tespit eden kart test sistemleri ve profesyonel rework istasyonları ile donatılmış onarım laboratuvarlarında, uzman ve askeri hassas lehimcilik konusunda eğitim almış 130 kişilik teknik ekip 7 gün 24 saat bakım onarım hizmeti vermektedir. Gezici ekip ise teknik servis hizmetiyle çözüm ortağı olarak her yere ulaşmaktadır.

Ekipmanların tamiri için orijinal üreticisinden daha hızlı ve daha ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli kadro ile tıp sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlara, hastane ve laboratuvarlarda mevcut bio-medikal cihazların bakım - onarım, teknik servis ve yedek parça temini hizmetleri verilmektedir.

Sistem Bakım Mühendisliği ve Sistem Entegrasyon Hizmetleri

Radar sistemleri, aviyonik sistemler, simülasyon sistemleri gibi askeri, endüstriyel sistemler ve bu sistemleri oluşturan cihazların bakım ve onarımı, elektronik sistemlerin entegrasyonu askeri standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Helikopter Bakım Onarım ve Yedek Parça Temini

Doğru arıza tespiti ve etkin diyagnozlar ve periyodik bakımlar için başvurabilecek, konu ile ilgili yurt dışında eğitim almış uzman personel, karşılaşılan tüm arızalara –model ve tip fark etmeksizin- etkin ve hızlı çözümler sunmaktadır.Yaygın ve güçlü yurt dışı bağlantıları ve konusunda tecrübeli personel ile elektronik, elektrik hidrolik ve motor konusundaki sorunlara en kısa ve en ekonomik opsiyonel çözümler üretilmektedir.

Elektronik Güvenlik ve Görüntüleme Sistemleri Kapsamında Teknik Servis Hizmetleri

GATE Elektronik İstanbul Bölge Müdürlüğü, elektronik güvenlik ve görüntüleme sistemleri konusunda sektörün öncü firmalarından Amerika'da yerleşik Pelco Firmasının yetkili servis merkezi olarak faaliyet göstermektedir.  Sabit ve hareketli iç ve dış ortam kameraları, görüntü çoklayıcı, monitör, klavye, dijital görüntü kaydedici ve IP kamera çözümleri gibi ürünlerinin garanti içi ve dışı onarımları GATE Elektronik tarafından başarı ile yapılmaktadır.

Güvenlik sistemleri onarımı alanında da lider konumda bulunan GATE Elektronik, tecrübeli teknik ekibi ve altyapısı ile Pelco cihazlarının tamirinde en verimli ve kaliteli servis hizmetini sunmaya devam etmektedir.

© 2024, GATE Elektronik